اپلیکیشن دزدگیر GMK - پی اچ گستر

دزدگیر GMK از جمله دزدگیر های بسیار پرفروش با قابلیت های ویژه است که می تواند برای حفاظت از اماکن مختلف به ویژه منزل عملکرد مناسبی داشته باشد. خوشبختانه این سیستم حفاظتی بیمه دارد بنابراین خیال شما بابت ایجاد امنیت کافی در مکان های مختلف و جبران خسارات راحت خواهد بود.

سطح ایمنی این دزدگیر تا حدی بالاست که شما را حتی اگر برق منزل قطع باشد بی‌نیاز می کند. بنابراین سارقان نمی توانند با قطع کردن برق دزدگیر را غیر فعال کرده و وارد منزل شوند. برای مدیریت و استفاده از دزدگیر نصب اپلیکیشن دزدگیر GMK بسیار ضروری است. شما می توانید به صورت رایگان این نرم افزار را روی سیستم و موبایل خود نصب کرده و از این طریق دزدگیر را کنترل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نصب برنامه دزدگیر GMK در ادامه این مطلب با پی اچ گستر همراه باشید.

دانلود نرم افزار دزدگیر GMK

اپلیکیشن دزدگیر GMK به گونه است که می توان آن را روی تمامی گوشی ها با سیستم عامل IOS و اندروید نصب کرد. بنابراین شما محدودیتی بابت دانلود و نصب این نرم افزار نخواهید داشت. از طرفی نصب این برنامه به شما کمک خواهد کرد که بتوانید کیلومترها دور تر از منزل یا محل کار خود، آن مکان را کنترل کرده و از کوچک ترین اتفاقات همانند قطعی برق مورد نظر مطلع شوید.

این نرم اپلیکیشن شرایطی را برای شما  فراهم می کند تا استفاده بهینه از دزدگیر GMK داشته باشید و آن را مدیریت کنید. همچنین استفاده از قابلیت های مختلف دزدگیر توسط گوشی های هوشمند قطعا برای شما راحت تر خواهد بود. نصب و راه اندازی این برنامه بسیار ساده است و زمانی کمی از شما میگیرد.

رابط کاربری این نرم افزار دزدگیر بسیار عالی بوده و کار با آن با سهولت انجام می‌شود. همچنین قابلیت ذخیره سازی تمامی داده های دزدگیر با استفاده اپلیکیشن دزدگیر GMK  فراهم است.

دانلود نرم افزار دزدگیر GMK - پی اچ گستر

درباره دزدگیر اماکن GMK

حال که به طور کامل در مورد اپلیکیشن دزدگیر GMK صحبت کردیم بهتر است در مورد این مدل دزدگیر اماکن که این روزها با استقبال زیادی رو به رو شده است توضیحاتی را بیان کنیم.

دزدگیر اماکن GMK دارای مدل های متنوعی بوده و می توان از آن برای مکان های گوناگونی نظیر منازل، فروشگاه ها، ساختمان های اداری، تجاری و… استفاده کرد.  در این سیستم حفاظتی، امنیت در حداکثر میزان خود قرار دارد. زیرا برند GMK در دزدگیر های خود قابلیت های ویژه ای را در نظر گرفته است؛ این دزدگیر متشکل از چندین سنسور و بخش های کنترلی بوده که مدام با یک دیگر ارتباط دارند و می توانند صاحب ملک را از ورود افراد غیرمجاز و وقوع اتفاقات ناگهانی با خبر نمایند.

براساس مدل دزدگیر، نحوه اعلام هشدار می تواند به صورت پیامکی، تماس و سیم کارتی باشد. البته که برای کنترل و بررسی وضعیت نصب اپلیکیشن دزدگیر GMK لازم است.

خوشبختانه در این دزدگیر امکان افزون قطعات و سنسور های مختلف وجود دارد. از جمله این سنسورها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سنسور حرکتی
  • سنسور مجاورتی
  • سنسور دود
  • سنسور گاز و حرارت