تعمیر دزدگیر اماکن شهرک راه آهن

تعمیردزدگیراماکن شهرک راه آهن

 

تعمیر دزدگیر اماکن شهرک راه آهن ، معایب دزدگیر اماکن می تواند گاهی بسیار خطرناک یا مرگبار باشد، همچنین منجر به از دست رفتن جان آدم ها شود. بیشتر افراد از سیستم دزدگیر اماکن برای محافظت از منازل، محل کار یا همان اموال خود استفاده می کنند و به آن بسیار اعتماد دارند، اما در بعضی از موارد آن ها دارای معایبی می باشند که در ادامه این مطلب با آن آشنا خواهید شد.

معایب دزدگیر اماکن شامل چه مواردی می باشد

تعمیر دزدگیر اماکن شهرک راه آهن

اوضاع اقتصادی، امروزه باعث به وجود آمدن حوادث هایی مانند: سرقت از منازل یا محل کار بوده که گاهی وقت ها می تواند، جان آدم ها را به خطر بیاندازد، حتی می تواند بسیار هزینه اور باشد. کاربران با استفاده از سیستم دزدگیر اماکن یک راه حل بسیار عالی برای مقابله با سارق پیدا کرده اند، که از حوادث های ناگوار  جلوگیری می کند، ولی بعضی از سیستم های ناشناخته ارزان قیمت، دارای کاستی های مشترک بوده که جزء معایب دزدگیر اماکن به حساب می آید.

· وابسته بودن به برق های شهری

بعضی از سیستم های ناشناخته کاملا وابسته به برق های شهری هستند که در زمان قطعی برق شهری یا قطع کردن کابل برق توسط سارق، سیستم به کل خاموش می شود و کارایی خود را از دست می دهند همچنین این موضوع باعث می شود سارق به راحتی وارد محیط پیرامون شخصی شود و به هوای سرقت اشیاء با ارزش، به اعضای خانواده آسیب وارد می کند.

پس بهتر است سیستم اعلام سرقتی را انتخاب فرمایید که دارای برق پشتیبان یا همان باتری باشد که در زمان نبودن برق، کارایی خود را از دست ندهد و به راحتی اعضای خانواده را از خطرهایی که قرار است به وجود بیاید دور نگه داشته و آن ها را آگاه سازد.

· دقیق نبودن سنسورهای دزدگیر

سیستم های دزدگیر اماکن دارای سنسورهایی می باشند که می توانند انواع خطرات رو به صاحب دستگاه اطلاع رسانی کنند. تعمیر دزدگیر اماکن شهرک راه آهن

ذکر مثال: سنسورهای حرکتی را در مکان هایی مانند: جلوی درب دپارتمان نصب می کنند تا از هرگونه ورود غیر مجاز جلوگیری کنند. اما بعضی از سنسورهای حرکتی ناشناخته توانایی پوشش محیط پیرامون را ندارند، یا به هیچ عنوان استفاده از سنسور حرکتی برای اون منطقه متناسب نمی باشد و حال نصاب حسگر را نصب کرده و سنسور نمی تواند نقاط کور را تحت پشتیبانی خود قرار دهد و این موضوع یکی از اصلی ترین معایب دزدگیر اماکن به حسابی می آید. که نصابان یا مراکز فروش دزدگیر به شما نمی گویند و ممکن است جان شما عزیزان به خطر بی افتد.

· هشدارهای کاذب

یکی از معایب دزدگیر اماکن که می تواند جزء اصلی ترین مشکل سیستم اعلام سرقت باشد، هشدارهای کاذب هستند. که نصابان غیره حرفه ای برای شما عزیزان این موضوع را بازگو نمی کنند. برای مثال: نیمه شب زمانی که تمام اعضای خانواده خواب هستند یک صدای بلند به گوشتان می رسد و باعث ترسیدن شما و اعضای خانواده می شود.

دلیل این هشدارهای کاذب، تداخل در فرکانس سنسور دزدگیر منازل می باشد که باعث به صدا درآمدن زنگ هشدار می شود. که باتری های بسیار قدیمی یا از کار افتاده، کابل و سیم کشی ها نامناسب و کثیف بودن چشمی می تواند اصلی ترین دلیل برای به وجود آمدن زنگ هشدار باشد.

 

· خرابی باتری های دزدگیر

یکی دیگر از معایب دزدگیر اماکن، باتری خراب یا فاسد بوده. که باعث اختلال یا از کار افتادن سیستم اعلام سرقت می شود. برای جلوگیری از کار انداختن سیستم محافظتی بهتر است هر چند وقت یکبار باتری پنل مرکزی یا سنسورها را امتحان و در صورت به پایان رسیدن طول عمر، آن ها را تعویض نمایید تا بتواند از ورود غیر مجاز و سرقت، سارقین جلوگیری و آن ها را قافل گیر کرد.  تعمیر دزدگیر اماکن شهرک راه آهن

 

 

· متصل بودن کابل های شل

اکثریت دستگاه های الکتریکی برای راه اندازی نیاز به کابل و سیم کشی دارند که تقریبا بسیار شل یا به صورت نادرست سیم کشی شده اند.

که این موضوع باعث به وجود آمدن مشکلاتی مانند: سرعت تشخیص بسیار پایین، استهلاک بسیار بالا، خطا در تشخیص خطر همچنین عدم توانایی شارژ صحیح  دزدگیر اماکن شود.

 

 

· ایجاد آلارم بعد از فعال شدن

بعضی از سیستم های ناشناخته بعد از فعال شدن، آژیر های کاذب ارسال می کنند. که زون ها می تواند نقش اصلی در این زمینه داشته باشند.

حتما بهتر است ازجامپرزون های نصب شده مطمئن شوید، که اختلالی در کار کردن آن ها ایجادنشود.

· برنامه ریزی های نامناسب

گاهی اوقات در برنامه ریزی سیستم های دزدگیر اماکن اشکالاتی به وجود می آید. که باعث معایب دزدگیر اماکن می شود. به این صورت که برنامه نویسان به درستی برای سیستم دزدگیر برنامه ریزی نمی کنند. و از سوی دیگر نصابان سنسور ها را در جای نامناسب نصب می کنند و برنامه ریزی درستی به آن ها نمی دهند که خود به تنهایی معایب دزدگیر اماکت محسوب می شود. تعمیر دزدگیر اماکن شهرک راه آهن

 

 

· خطا در تشخیص حرکت

یکی دیگر از معایب دزدگیر اماکن خطا در تشخیص حرکت است. و اصلا فرقی نمی کند سیستم اعلام سرقت را گران یا ارزان خریداری کرده اید وقتی یک سیستم، خطا در تشخیص حرکت داشته باشد یعنی این سیستم دارای معایبی بوده. بهتر است ،حتما آن را حل کنید، به دلیل این که در حرکت اشیاء مانند: تکان خوردن پرده به دلیل باز بودن پنجره، خطر تشخیص دهد و باعث به صدا در آمدن آژیر شود. و در بعضی از مواقع نمی تواند ورود سارق را تشخیص دهد و سارق به سرقت خود ادامه می دهد.

به طور کلی از معایب دزدگیر اماکن می توان به هشدار های کاذب اشاره کرد که به هر دلیلی می تواند فعال شوند. حتی در زمانی که پنکه، شعله های بخاری و … روشن باشند که منجر به فعال شدن هشدار های کاذب می شوند همچنین باعث سلب آرامش و آسایش افراد منزل و همسایگان می شود.

 

کلام آخر

ما درشرکت توسعه سامان غرب همواره مفتخر هستیم که میتوانیم در تعمیر و نصب دزدگیر به شما هم میهن عزیز کمک کنیم. با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *