دزدگیر اماکن ارزان

 دزدگیر اماکن ارزان

دزدگیر اماکن  از چندین سنسورتشکیل شده است . این سیستم ها با کوچک ترین حرکت مشکوک به ساکنین ، محل ورود افراد غیرمجاز را اطلاع می دهد .

استفاده از این دستگاه  در حال حاضر رایج شده است . که بایدبگوییم این دستگاها نقشی بی نظیر و خیلی خوبی را در کاهش سرقت و همچنین جلوگیری از بروز خیلی از جرائم داشته است.

کاربردهای استفاده از دزدگیر

کاربردهای زیادی را می توان برای این دستگاه بیان کرد. اما مهم ترین کاربردی که می توان بیان نمود، محافظت از اموال مردم در برابر سرقت و دزدی است.

از این دستگاه در خیلی از ساختمان ها به خصوص مسکونی، اداری، تجاری و یا صنعتی می توان استفاده کرد. حتی به راحتی میشود ، دوربین های مداربسته را به این دستگاه ها متصل و هر نوع ورود و خروجی را ثبت و ضبط نمایید.

انواع و اقسام دزدگیر اماکن

به صورت کلی تمامی دزدگیرهایی که در بازار وجود دارد یا باسیم هستند و یا بدون سیم.

کارکردهای انها مثل هم است، اما یکی از مهم ترین تفاوت هایی که می توان بین دزدگیر باسیم و بدون سیم بیان نمود، هزینه آن است .به طور مثال دزدگیرهایی که به صورت سیم دار نصب می شوند، به طور معمول از هزینه کمتری برای خرید و یا نصب برخوردارند و از خط تلفن ثابت هم استفاده می کنند. حتی می توان اینگونه گفت که دزدگیرهای باسیم هیچ نیازی به باتری ندارند.

مزیتی که می توان برای آن بی سیم بیان کرد این است . که این نوع دزدگیرها از قابلیت تغییر مکانی برخوردارند و به راحتی قادر خواهید بود آنها را از یک مکان به مکانی دیگر منتقل نمایید.

دزدگیرهای بی سیم به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و از همه مهم تر اینکه این دستگاه ها نیازی به برق و یا تلفن ثابت ندارند.

انواع دزدگیر اماکن اما از نوع بی سیم و باسیم این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

انواع دزدگیر اماکن دزدگیر اماکن ارزان :

 1. با کیفیت بالا و برند جهانی

شما می توانید با خرید یک پک دزدگیر با کیفیت و برند ، البته گران قیمت خیال خودتان را از این بابت کاملا راحت نمایید .

 1.  ارزان و با کیفیت ایرانی

همچنین می توانید یک سیستم دزدگیراماکن ارزان و مطمئن ایرانی و نصب توسط دفترچه راهنمای دزدگیر یا تیم نصب حرفه ای خریداری کنید.

که در این صورت با هزینه کمی می توانید خانه یا محل کار خود را ایمن سازید .

ویژگی های دزدگیر اماکن ارزان قیمت

  • بی سیم بودن دزدگیر اماکن
  • قابلیت ایجاد ارتباط
  • باتری داخلی دزدگیر
  • کارکرد بدون خطای چشمی ها
  • ریموت کنترل
  • گارانتی محصول

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *