نصب دزدگیر اماکن غرب تهران

نصب دزدگیر اماکن غرب تهران

کمتر کسی وجود دارد که از آمار سرقت و جرم در جامعه بی خبر باشد. اما این موضوع نباید آرامش ذهنی شهروندان را به خطر بیندازد. بلکه باید برای تامین امنیت از ابزارهایی مانند دزدگیر اماکن استفاده کرد. اهمیت نصب دزدگیر اماکن غرب تهران قدری زیاد است که قابل چشم پوشی نیست.

 

اهمیت نصب دزدگیر منازل در جامعه امروزی حائز اهمیت است. این جمله صحیح می باشد که وظیفه تامین امنیت بر عهده افرادی مثل: پلیس است اما این موضوع باعث نمی شود که افراد از هیچ گونه تجهیزات و امکاناتی برای محافظت از محل زندگی یا محل کار، تهیه همچنین استفاده نکنند. قبل از اینکه درباره اهمیت دزدگیر منزل بپردازیم، باید بگوییم دزدگیر از تجهیزات پیشرفته ای طراحی و تولید شده است. که قابلیت نصب در مکان های متفاوت مانند: مجتمع تجاری، تفریحی، منازل مسکونی و … را دارند.نصب دزدگیر اماکن غرب تهران

اگر در این مکان خطراتی مانند: سرقت رخ دهد قطعا دستگاه هشدار لازم را به صورت آژیر، پیام و تماس تلفنی ارسال خواهد کرد. در مطالب گذشته به جوانب متفاوت این سیستم پرداختیم و موارد متفاوت نظیر دزدگیر باسیم و بی سیم، دلایل هشدار کاذب و … را بایک دیگر برسی کردیم. اکنون نوبت به این می رسد که درباره اهمیت نصب دزدگیر منازل و مزایای آن با شما عزیزان صحبت کنیم.

مزایای نصب دزدگیر اماکن غرب تهران

آرامش ذهنی

به جرات می توان گفت که مهم ترین مزیت و اهمیت نصب دزدگیرهای اماکن ایجاد آرامش ذهنی در افراد است. در حال حاضر به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی شاهد افزایش آمار جرم و جنایت هستیم و همین امر سبب می شود تا افراد نتوانند آرامش خود را در هنگام مسافرت ، رفتن به محل کار و … حفظ کنند.

متاسفانه سارقین با پیشرفت تکنولوژی خود را بروز می کنند و دائما روش های جدیدی برای سرقت پیدا می کنند. اما دزدگیرهایی که برای اماکن طراحی و تولید شده فرصت سرقت را از سارقین می گیرد. در مطالب گذشته تحت عنوان ” مزایای دزدگیر سیم کارتی منزل ” به این مساله اشاره کردیم که دزدگیرهای سیم کارتی به دلیل عدم نیاز به کابل کشی از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا اغلب سارقین در هنگام ورود به منزل هر کابلی که مشاهده کنند قطع می کنند. دزدگیرهای سیمکارتی فاقد هر کابلی هستند و می توان آن ها در مکانی نصب کرد که از دید سارقین پنهان باشد. بارها تاکید کردیم که بهترین مکان برای نصب این نوع از دزدگیرها گوشه سقف می باشد.

تحت پوشش قرار گرفتن بیمه

اگر شما در مکان مورد نظر مانند محل کار یا زندگی از دزدگیر استفاده کنید تحت پوشش بیمه قرار خواهید گرفت. در غیر این صورت شرکت بیمه در ازای خسارت مالی هیچ گونه مبلغی را پرداخت نخواهد کرد. این قانون در اغلب کشورهای توسعه یافته اجرا می شود.

جلوگیری از آتش سوزی و حریق

همان طور که می دانید سنسورهای مختلفی برای بکارگیری در دزدگیر وجود دارد. اگر بخواهید از چند سنسور به طور همزمان استفاده کنید باید از قطعه ای به نام زون برای مدیریت آن ها بهره بگیرید. یکی از سنسورهای بسیار پرکاربرد ، سنسور تشخیص دود است که قادر می باشد میزان بیشتر از حد نرمال را تشخیص دهد و هشدار آن فعال شود. استفاده از این سنسورها نقش قابل توجهی در جلوگیری از آتش سوزی و حریق دارد. غالبا در مکان هایی مانند مجتمع های مسکونی ، تجاری ، اداری ، تفریحی که با تعداد زیادی از افراد سروکار دارند از این سنسورها استفاده می شود. هشدار دزدگیر به وسیله آژیر قرمز و صوت فعال خواهد شد.نصب دزدگیر اماکن غرب تهران

کاهش احتمال سرقت

در سال های گذشته که تجهیزاتی مانند دزدگیر وجود نداشت سارقین جرات بیشتری برای سرقت داشتند. اما امروزه بسیاری از سارقین بعد از دیدن دزدگیر از سرقت صرف نظر می کنند. زیرا هشدارهایی که از این طریق فعال می شود باعث سرازیر شدن پلیس ، صاحبخانه و همسایه ها به محل وقوع حادثه خواهد شد. کاهش احتمال سرقت از اهمیت نصب دزدگیر اماکن غرب تهران محسوب می شود.

امکان کنترل از راه دور

از دیگر مواردی که می توان آن را به عنوان اهمیت نصب دزدگیر اماکن مطرح کرد امکان کنترل از راه دور است. تمام دزدگیرهای جدید و مدرن دارای اپلیکیشن هستند و با نصب آن در دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه و تبلت می توانید در جای دنیا که هستید اقدام به کنترل مکان مورد نظر کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *