نرم افزار Hik-Connect - پی اچ گستر

دوربین های مدار بسته به دلیل کارایی بالایی که دارند به یک عضو اصلی در اکثر مکان ها تبدیل شده اند. افزایش فروش چشمگیر دوربین مداربسته و نیاز شدید اماکن به آن باعث شده تا این سیستم های حفاظتی توسط برند های برجسته ای در مدل های متعددی به بازار بیایند. لازم است بدانید که برای ریست پسورد reset password هر مدل دوربین مدار بسته ای از برند هایک ویژن شما نیاز دارید تا نرم افزار هایک ویژن Hik-connect را دانلود کرده و روی گوشی یا لپ تاپ خود نصب کنید.

خوشبختانه در وب سایت پی اچ گستر می توانید انواع نرم افزار دوربین مدار بسته و دزدگیر را به صورت رایگان دانلود نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نرم افزار Hik connect هایک ویژن که برای دوربین مدار بسته هایک ویژن قابل استفاده است، توضیحاتی را بیان کنیم.

برنامه هایک ویژن Hik-connect

برای استفاده درست و کامل از تجهیزات سخت افزاری همانند دوربین مدار بسته، نیاز است تا برنامه های مناسب آن را شناخته و نصب کنید. خوشبختانه برند هایک ویژن علاوه بر عرضه دزدگیر های بسیار هوشمند و باکیفیت، نرم افزارهای کاربر پسندی را نیز عرضه کرده است که می توان با استفاده از آن ها تصاویر دوربین مدار بسته را مشاهده کرد. نرم افزار Hik-connect هایک ویژن به منظور انتقال تصاویر DVR  و NVR  دوربین های مدار بسته نصب و راه اندازی شده و تمامی بخش های آن متناسب با نیاز کاربران در نظر گرفته شده است.

ویژگی های نرم افزار هایک ویژن

این نرم افزار شرایط را برای شما مهیا می کند تا بتوانید در دورترین نقطه از مکان مورد نظر خود نیز امنیت را برقرار کرده و به راحتی دوربین مدار بسته را کنترل و مدیریت کنید. امکان دیدن تصاویر دوربین با این نرم افزار به صورت زنده امکان پذیر بوده و در نهایت نیز تمامی فیلم ها و تصاویر ذخیره می گردد. این گونه می توانید در صورت لزوم تمامی محتوای دوربین مدار بسته را در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید.

خوشبختانه دانلود نرم افزار Hik-connect هایک ویژن برای سیستم عامل اندروید و IOS امکان پذیر بوده و تمامی اسمارت فون ها  را به خوبی پشتیبانی می کند. حتی شما این امکان را دارید که با نصب شبیه ساز اندروید روی کامپیوتر دوربین مدار بسته هایک ویژن را از طریق کامپیوتر تحت کنترل داشته باشید. مهم ترین ویژگی های این نرم افزار عبارتند از:

  • قابلیت نمایش زنده تصاویر
  • وجود امکان بازبینی تصاویر دوربین مدار بسته
  • دارای زنگ هشدار
  • رابط صوتی
  • ارسال اعلان در لحظه
  • قابلیت ورود به نرم افزار Hik connect هایک ویژن با استفاده از اثر انگشت
  • قابلیت اشتراک گذاری
  • بازیابی پسورد اکانت
  • پخش فیلم
  • قابلیت پاسخگویی برای درب های ورودی

مزایا نصب اپلیکشین هایک ویژن Hik-connect

توجه داشته باشید که برای نصب و راه اندازی این برنامه حتما به مدل دوربین مدار بسته خود توجه داشته باشید. زیرا این نرم افزار برای هر مدلی به صورت اختصاصی طراحی شده است. مهم ترین مزایا نصب این اپلیکشین عبارتند از:

افزایش امنیت در مکان

امکان کنترل از راه دور دوربین های مدار بسته

ضبط تصاویر و نمایش به صورت زنده