نرم افزار دوربین مدار بسته Smart-PSS - پی اچ گستر

دوربین‌های مداربسته برای جلوگیری از سرقت و شناسایی افراد غیر مجاز در یک مکان، تصاویر را ضبط می‌کنند. اما برای ثبت فیلم و تصایر و ذخیره آن ها به یک سری نرم افزار های خاص نیاز است. در میان نرم افزارهای متعدد برای مدیریت بهتر دوربین های مدار بسته، Smart PSS نرم افزار دوربین مدار بسته داهوا برای ثبت و ضبط تصاویر استفاده شده و در حال حاضر نسخه های متعددی از آن ارائه شده است.

Smart PSS نرم افزار دوربین مداربسته داهوا چیست؟

تصاویر به ‌منظور ذخیره‌ سازی باید به دستگاه DVR ارسال شوند. تمامی دستگاه‌های DVR هارد دیسک داشته که تصاویر ضبط‌ شده توسط دوربین مدار بسته در آن ذخیره می ‌شود.  شما برای مشاهده چنین تصاویری در کامپیوتر به یک نرم ‌افزار نیاز دارید. بهترین نرم ‌افزار برای کنترل تصاویر زنده و باز پخش آن ‌ها نرم‌افزار Smart PSS نرم افزار دوربین مداربسته داهوا است که می‌توان آن را روی لپ‌ تاپ و یا کامپیوتر به ‌راحتی نصب کرده و مورد استفاده قرار داد.

این نرم ‌افزار سالیان زیادی است که در سیستم‌های امنیتی مورد استفاده قرار گرفته و بهترین عملکرد ممکن را دارد. می ‌توان گفت که برنامه Smart pss نوعی برنامه نظارتی امنیتی بوده که رابطه کاربری مناسبی دارد و می‌توان از آن برای پروژه‌ های کوچک و متوسط استفاده کرد. این نرم ‌افزار برای مدیریت مانیتورینگ، باز پخش آلارم و ویدیو وال بهترین انتخاب ممکن خواهد بود. تا به امروز نسخه ‌های مختلفی از این نرم ‌افزار ارائه شده ‌است که می ‌تواند برای ضبط تصاویر زنده و یا قدیمی دوربین‌ های مدار بسته بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد.

بررسی قابلیت‌های اسمارت Smart pss

مهم ‌ترین قابلیت ‌های نرم‌افزار Smart pss که باعث شده برای نصب دوربین‌های مداربسته از این نرم ‌افزار استفاده کنند، عبارت‌اند از:

نرم‌افزار PSS می‌تواند به‌ خوبی ویندوز XP، ویندوز 8 و ویندوز 10 را پشتیبانی کند. در این نرم‌ افزار می‌توان ذخیره سازی تصاویر را با استفاده از 32 کانال انجام داد. بهره‌مندی از چنین نرم‌افزاری باعث شده تا امکان ارائه تصاویر در 256 کانال فراهم باشد. البته چنین قابلیتی به سیستم و یا سرور مناسب احتیاج خواهد داشت. از این نرم ‌افزار می‌توان برای راحت اضافه کردن دستگاه‌ ها و نرم‌افزارهای دیگر استفاده نمود.

نرم‌ افزار Smart pss داهوا این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید دوربین PTZ را به ‌خوبی کنترل کنید. از جمله دیگر قابلیت ‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان استفاده از جستجوی هوشمند و شمارش افراد اشاره کرد.

مهم ‌ترین کاربرد های برنامه Smart pss داهوا

با نصب این نرم افزار شما می توانید از قابلیت های زیر بهره مند شوید:

 • شخصی ‌سازی پیش نمایش
 • کنترل PTZ
 • ردیابی به شکل هوشمند
 • برقراری ارتباط بین دوربین اسپید دام و بولت
 • تشخیص چهره
 • آنالیز تصاویر به شکل هوشمند
 • نمایش هم‌زمان رویدادها
 • شمارش افراد

ویژگی های نرم افزار Smart pss در نسخه جدید

 • زمانی که دستگاه در بخش مدیریت حذف شود شما می توانید همچنان عکس و ویدیو ها را ذخیره نمایید.
 • برای برش فیلم لازم است نقطه آغاز و پایان تنظیم شود.
 • برای بازپخش فیلم و عکس ها می توانید به راحتی عکس مورد نظر خود را جستجو کرده و خیلی سریع آن را پیدا کنید.