دانلود نرم افزار دوربین مدار بسته Imou و نصب آن برای انتقال تصویر دوربین های مدار بسته آیمو لازم است. آیمو یکی از محبوب ترین برند های تولید کننده دوربین مداربسته است که بیشتر به دلیل عرضه سیستم های دوربین مدار بسته بی سیم بر سر زبان ها افتاده است. این برند با ارائه پیشرفته ترین سیستم های نظارتی و امنیتی جایگاه ویژه ای در بازار جهانی به دست آورده است. با گسترش محصولات متنوع و ارائه نرم افزار های کاربردی، این برند توانسته به خوبی نیاز کاربران را برای ایجاد امنیت، برآورده سازد.

در واقع انتقال تصاویر در دوربین های مدار بسته آیمو از طریق دو روش انتقال بر روی گوشی و کامپیوتر قابل انجام است. برای این کار نیاز است تا حتما جهت نصب دوربین مداربسته آیمو اقدام کنید. در این نرم افزار امکانات زیادی برای کاربران فراهم شده تا بتوانند بهترین استفاده را از دوربین مداربسته داشته باشند. همچنین بهره مندی از این نرم افزار کمک می کند بتوانید مکان مورد نظر خود را در دورترین  نقاط دنیا تحت نظر داشته باشید. در ادامه این مطلب به بررسی بیشتر این نرم افزار و قابلیت های آن می پردازیم.

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته آیمو

خوشبختانه دانلود نرم افزار دوربین مدار بسته Imou کاملا رایگان است و شما می توانید در وب سایت پی اچ گستر به راحتی این برنامه های مهم و کاربردی را دانلود و نصب کنید. به طور کلی هدف اصلی از نصب دوربین مدار بسته در هر مکانی ایجاد امنیت و تحت نظر داشتن آن محیط است. پس از راه اندازی دوربین مداربسته آیمو در هر مدلی، نیاز است تا سریعا جهت نصب برنامه این دوربین بر روی کامپیوتر یا گوشی اقدام کنید. در غیر این صورت نمی توانید تصاویر موجود در دوربین را مشاهده کنید.

این برنامه برای شما امکانی را فراهم می کند تا بتوانید تصاویر دوربین های آیمو را به صورت زنده یا ضبط شده با کیفیت بسیار عالی، مشاهده کنید. البته که مدیریت و کنترل هر چه بهتر دوربین ها در محل کار یا منزل نیز تنها با استفاده از این نرم افزار امکان پذیر است. این نرم افزار در دو نسخه برای موبایل و کامپیوتر عرضه می شود که شما می توانید در پی اچ گستر هر نسخه از آن را دانلود کنید. کار با این برنامه بسیار آسان بوده و نیاز به آموزش ندارد. همچنین نصب و اتصال این دوربین آیمو به این برنامه نیز بسیار راحت انجام می شود.

قابلیت های نرم افزار دوربین مدار بسته Imou

از جمله قابلیت های بسیار عالی این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رابط کاربری جدید و استاندارد برای تجربه بهتر کاربران
  • اماکن نظارت چندین دوربین مدار بسته با نرم افزار آیمو
  • تمامی هشدارها و پیام ها را در صفحه اصلی نشان می دهد.
  • قابلیت کنترل از راه دور دوربین های مداربسته و مشاهده تصاویر
  • دریافت سریع هشدار ها
  • انتقال تصویر و صوت به شکل رمزگذاری شده
  • قابلیت اشتراک گذاری داده های دوربین مداربسته
  • پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز، اندروید و IOS

بنابراین نرم افزار دوربین مدار بسته برند Imou یک برنامه ضروری برای مدیریت دوربین های مداربسته است که شما می توانید از وب سایت پی اچ گستر آن را دانلود کنید.