نصب نرم افزار دزدگیر اماکن برای افزایش امنیت و کنترل از راه دور، یکی از اقدامات الزامی است. این روزها افزایش آمار سرقت در کشور باعث شده، افراد بیش از هر زمان دیگری، به فکر خرید دزدگیر باشند. لازم است بدانید که نصب سیستم های امنیتی به تنهایی کافی نبوده و نیاز است تا حتما جهت نصب نرم افزارهای مخصوص نیز اقدام کنید. این برنامه ها با قابلیت هایی که دارند به شما امکان استفاده بهینه از سیستم های امنیتی را می دهند.

این روزها برند های مطرح بسیار زیادی همچون برند آنیک ، هایک ویژن و دزدگیرGMK  به عرضه و تولید دزدگیر اماکن می پردازند. لازم است بدانید که این دستگاه ها شامل مدل های متنوعی هستند که برای استفاده هر یک از آن ها لازم است نرم افزار مخصوص آن را نصب کنید. تمامی برند های تولید کننده دزدگیر برای هر مدل از دزدگیر های تولیدی خود، نرم افزار به خصوصی را ارائه می دهند تا این گونه نیاز کاربران را برای ایجاد امنیت، برطرف سازند.

خوشبختانه دانلود اکثر این برنامه ها به صورت رایگان امکان پذیر بوده و در دو نسخه برای کامپیوتر و موبایل موجود هستند. شما می توانید بهترین نرم افزار های دوربین مداربسته را در وب سایت پی اچ گستر دانلود کنید.

اهمیت نصب نرم افزار  دزدگیر اماکن

می توان گفت مهم ترین قسمت راه اندازی و استفاده درست از دزدگیر اماکن، نصب نرم افزار های مخصوص آن است. این برنامه ها به صورت طراحی شده که نیاز کاربران برای افزایش سطح امنیتی، به خوبی فراهم می کنند. تولید کنندگان برای استفاده راحت افراد، فضای کاربری بسیار عالی را در این نرم افزار ها پیاده سازی کرده اند که باعث شده کار با آن ها بسیار راحت باشد. حتی اگر اطلاعاتی در مورد خود دزدگیر اماکن و برنامه آن نداشته باشید، می توانید به راحتی با نرم افزار کار کنید.

علاوه بر تمامی این موارد، نرم افزار دزدگیر اماکن در انواع مختلفی عرضه می شوند که هر یک امکانات ویژه ای دارند. شما می توانید به راحتی از راه دور مکان مورد نظر خود را با این برنامه کنترل کرده و از اتفاقات غیر عادی مطلع شوید. در حقیقت امکان اطلاع رسانی دزدگیر اماکن می تواند از طریق این نرم افزار امکان پذیر باشد.

زمانی که شما نسخه موبایل این برنامه را روی گوشی هوشمند خود نصب داشته باشید، هشدار دزدگیر در سریع ترین زمان ممکن به گوشی شما ارسال می شود. به طور کلی می توان گفت که این برنامه ها خیال شما را بابت برقراری امنیت، راحت می کنند.

نرم افزار دزدگیر اماکن - پی اچ گستر

بررسی قابلیت های نرم افزار های مخصوص دزدگیر

همان طور که در بخش قبل به این موضوع اشاره کردیم، نرم افزار های دزدگیر اماکن در مدل های مختلفی طراحی شده که هر یک از آن دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند. همچنین تولید کنندگان با ارائه نسخه های جدیدتر سعی دارند که به کاربران با نصب دزدگیر اماکن، برای افزایش ایمنی منزل یا محل کار، کمک بیشتری کنند.

مهم ترین قابلیت این نرم افزارها عبارتند از:

اطلاع رسانی سریع

این نرم افزارها به گونه ای طراحی شده اند که در کم ترین زمان ممکن شما را از وضعیت محل کار یا منزل مطلع می کنند. در حقیقت زمانی که سنسور های دزدگیر منزل فعال می شوند، از طریق این نرم افزار به شما اطلاع رسانی می شود.

اتصال به سیستم های امنیتی

در برخی از نرم افزارهای دزدگیر اماکن، قابلیتی وجود دارد تا بتوان آن را به سیستم امنیتی همانند اعلام حریق متصل کرد. این ویژگی به شما کمک می کند تا میان قسمت امنیتی هماهنگی برقرار کرده و زودتر از اتفاقات ناگهانی باخبر شوید.

ارسال پیامک یا ایمیل

اکثر این برنامه ها در صورت وجود کوچک ترین اتفاقی، برای شما ایمیل یا پیامک ارسال می کنند. این قابلیت برای افزایش امنیت بسیار عالی و کمک کننده است.

به طور کلی باید بگوییم که نرم افزار دزدگیر اماکن به شکل هوشمندی برای حفاظت از منزل یا محل کار به شما کمک کرده و نصب آن یک اقدام ضروری به حساب می آید.

اپلیکشین دزدگیر اماکن

خوشبختانه در حال حاضر امکان نصب اپلیکیشن دزدگیر روی گوشی های هوشمند وجود دارند که باعث شده تا کاربران بتوانند بهتر مکان مورد نظر را تحت کنترل داشته باشند. شما می توانید پس از نصب دزدگیر در منزل یا محل کار خود از وب سایت های معتبر یا اپ استور اپلیکیشن دزدگیر اماکن را دانلود و نصب کرده و از امکانات ویژه آن استفاده کنید.

در وب سایت پی اچ گستر سعی شده تا اکثر برنامه های کاربردی دزدگیر در نسخه های موبایل  و کامپیوتر ارائه شود تا شما بتوانید به صورت رایگان و با خیال راحت از این نرم افزارهای کاربردی استفاده کنید. توجه داشته که برای نصب اپلیکیشن، لازم است به مدل و برند دستگاه توجه کنید.

نکات مهم در مورد نرم افزار دزدگیر اماکن

برای استفاده از نرم افزار دزدگیر لازم است تا به نکات زیر توجه کنید:

  • حتما از وب سایت برند تولید کننده یا وب سایت های معتبر فروشنده دزدگیر اماکن این نرم افزار ها را دانلود کنید.
  • برای نصب نرم افزار لازم است تا به برند و مدل دستگاه به طور دقیق توجه کرده و نرم افزار مناسب آن را دانلود و نصب کنید.
  • با وجود این که کار با این برنامه ها بسیار راحت است، اما بهتر بوده تا برای راه اندازی و تنظیم برنامه از یک شخص متخصص کمک بگیرید.

جمع بندی

برای استفاده صحیح و بهینه از دزدگیر اماکن و افزایش امنیت، لازم است تا پس از خرید دستگاه به دنبال نرم افزار مخصوص آن باشید. این برنامه برای گوشی های هوشمند نیز ارائه می شود و می تواند برای مدیریت بهتر دزدگیر ها به شما کمک بسزایی کند. به طور کلی نصب این نرم افزار ها اقدام ضروری بوده که نباید نسبت به آن بی توجه باشید. برای خرید دزدگیر اماکن، دوربین مداربسته و دانلود رایگان نرم افزار های آن ها می توانید به مجموعه ما اعتماد کنید.