نرم افزار دوربین هایک ویژن IVMS - پی اچ گستر

نصب نرم افزار دوربین مدار بسته هایک ویژن IVMS برای مدیریت و کنترل دوربین های مدار بسته این برند بسیار مهم و ضروری است. برند هایک ویژن یکی از تولیدکنندگان برتر سیستم های امنیتی نظارتی است که برای هر یک از دوربین های مدار بسته خود، نرم افزار های به خصوصی را ارائه کرده است. به این ترتیب می توان با استفاده از این نرم افزارها و از طریق گوشی های هوشمند از این سیستم به شکل بهینه تری استفاده کرد.

این روزها کنترل از راه دور یک محیط با استفاده از دزدگیر اماکن یا دوربین مداربسته بسیار رایج گشته است. همین موضوع سبب شده تا تمامی تولید کنندگان سیستم های حفاظتی امکانی را مهیا کنند که کاربران بتوانند در دورترین نقطه از محیط مورد نظر خود، آن جا را تحت کنترل داشته و از وجود امنیت کافی مطمئن شوند.

شما می توانید با استفاده از این نرم افزار تصاویر دوربین های مدار بسته را به صورت زنده روی گوشی هوشمند یا لپ تاپ خود بببنید. البته که این تنها ویژگی این نرم افزار نیست. اپلیکیشن دوربین مدار بسته هایک ویژن IVMS امکانات دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد که در ادامه پی اچ گستر به طور مفصل در مورد آن ها توضیح می دهد.

معرفی نرم افزار دوربین هایک ویژن IVMS

نرم افزار دوربین مدار بسته هایک ویژن IVMS تنها یک نرم افزار مجزا نیست؛ بلکه شامل چندین برنامه می باشد که هر یک برای مدل های به خصوصی از دوربین های مدار بسته هایک ویژن قابل استفاده هستند. برخی از این نرم افزار ها تنها با کامپیوتر یا PC سازگار بوده و برخی دیگر نیز روی اسمارت فون ها قابل نصب هستند. البته که برند هایک ویژن اکثر برنامه ها را به گونه ای عرضه می کند که بر روی گوشی هوشمند قابل نصب باشد.

شما با نصب اپلیکشین دوربین مدار بسته IVMS به سیستم های نظارتی هایک ویژن متصل شده و از این طریق می توانید کارهایی همانند بررسی آرشیو دوربین مداربسته، دسترسی به تنظیمات سیستم، تنظیم آلارم و مانتورینگ دوربین های مدار بسته را به راحتی انجام دهید. شما می توانید در وب سایت پی اچ گستر این نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید و از امکانات ویژه آن استفاده کنید.

امکانات نرم افزار دوربین مدار بسته هایک ویژن IVMS

همانطور که گفتین نصب نرم افزار دوربین مدار بسته IVMS برای نظارت و کنترل بهتر دوربین های مدار بسته الزامی است. شما با استفاده از برنامه می توانید تا تمامی تصاویر ضبط شده یا زنده را توسط اینترنت مشاهده کرده و آن را روی رایانه یا گوشی هوشمند خود ذخیره سازی کنید. این نرم افرار برای کنترل از راه دور نیز بسیار مفید و کاربردی است. هایک ویژن در فواصل زمانی کوتاه نسخه های جدیدی از این برنامه را عرضه می کند که قابلیت های بیشتری در آن در نظر گرفته می شود. از جمله امکانات این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کنترل از راه دور دوربین مدار بسته
  • قابلیت پخش زنده تصاویر
  • بازپخش فیلم ها و تصاویر دوربین مداربسته
  • دسترسی به آرشیو تصاویر
  • امکان ضبط فیلم و ذخیره سازی
  • برش فیلم های دوربین مدار بسته
  • قابل مشاهده با حداکثر 16 دوربین مدار بسته