XMEYE اپلیکیشن دوربین مدار بسته - پی اچ گستر

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا شاهد پیشرفت های چشم گیری در زمینه نصب و کنترل دوربین های مدار بسته باشیم. یکی از بهترین مزایا در زمینه نصب دوربین های مدار بسته برقرار ارتباط بهتر با دوربین است. در واقع وجود یکسری تجهیزات و نرم افزار ها باعق شده تا بتوان انواع دوربین مدار بسته را از کیلومتر ها فاصله کنترل و مدیریت کرد. شما می توانید با انجام چند کار ساده همیشه منزل یا محل کار خود را تحت نظارت قرار داده و از تمامی اتفاقات با خبر باشید. اپلیکیشن دوربین مدار بسته Xmeye یک نرم افزار کاربردی دوربین مدار بسته از سیستم های امنیتی است. برای کسب اطلاعات و نصب این اپلیکیشن در ادامه با ما همراه باشید.

در میان برنامه های متعددی که برای دوربین های مدار بسته طراحی شده است، این نرم افزار می تواند نظارت و کنترل دوربین های مدار بسته را از همیشه راحت تر کرده و از طرفی خیال شما را بابت امنیت مکانی که مد نظر دارید، راحت کند. برای نصب این نرم افزار لازم است تا به طور کامل با عملکرد آن آشنا شوید.

 

برنامه دوربین های مدار بسته Xmeye

اپلیکیشن دوربین مدار بسته Xmeye برای دسترسی آسان تر به محتوایی که دوربین های مدار بسته ضبط می کنند توسط کمپانیXM  طراحی شده است. استفاده از این نرم افزار شرایطی را فراهم می کند تا شما بتوانید در فواصل کوتاه یا بسیار زیاد به خوبی دوربین اماکن را کنترل کرده و تمام رفت و آمد ها را تحت نظر داشته باشید. خوشبختانه دانلود نرم افزار Xmeye رایگان است و افراد می توانند پس از نصب آن به راحتی گوشی هوشمند خود را به دستگاه دی وی آر و دوربین های مداربسته متصل کنند. بنابراین می توان گفت بهره مندی از این اپلیکیشن مزایا بسیاری را به همراه خواهد داشت.

 

بررسی مزایا نصب برنامه Xmeye برای دوربین مدار بسته

این نرم افزار از بایستی از فضای داخلی could  استفاده نماید. استفاده از این فضا باعث شده تا اپلیکیشن Xmeye  بتواند در کنار ضبط فیلم و تصاویر، به شکل مداوم از آن ها بکاپ بگیرد. بنابراین نگرانی بابت پاک شدن محتوای دوربین های مدار بسته وجود ندارد. می توان گفت این برنامه با اکثر دوربین های مدار بسته سازگاری داشته و می توان برای استفاده از آن از سیستم عامل ios و اندروید استفاده کرد.

از جمله دیگر ویژگی های برنامه Xmeye می توان به سطح امنیتی بالای آن اشاره کرد. هر حسابی که در این نرم افزار ساخته می شود، ایدی مخصوصی را برای هر فرد می سازد و این باعث شده تا ایمنی بالایی برای اتصال نرم افزار و دوربین های مدار بسته ایجاد شود. شما می توانید علاوه بر مشاهده زنده فیلم و عکس دوربین ها، به راحتی فیلم های قدیمی را مشاهده کرده و دقیقه آن ها را جلو یا عقب ببرید. به منظور عدم محدودیت برای کاربران این نرم افزار تمامی دستگاه های DVR  و NVR  را پشتیبانی می کند. این نرم افزار در حال حاضر برای برقراری ارتباط با دوربین های مدار بسته محبوبیت زیادی دارد.