نرم افزار کانفیگ دوربین مدار بسته هایک ویژن SADP tool - پی اچ گستر

نرم افزار کانفیگ دوربین مدار بسته هایک ویژن SADP tool از جمله برنامه های کاربردی و به نوعی یکی از ابزارهای مهم برای دوربین های مدار بسته هایک ویژن است که نصب آن برای استفاده از سیستم های نظارتی امنیتی هایک ویژن لازم بوده و به کنترل بیشتر شما روی دوربین های مدار بسته کمک می کند. این نرم افزار می تواند تمامی سیستم های برند هایک ویژن را که تحت شبکه مورد نظر شما قرار دارند را به خوبی شناسایی کرده و تمامی اطلاعات لازم را به شما نشان دهند.

این نرم افزار دارای قابلیت های متعددی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به فعال کردن دوربین های مدار بسته ای که برای اولین بار پیکربندی می شوند اشاره کرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید پورت ها به صورت دلخواه تعویض یا تنظیم کنید. این برنامه این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رمز عبور را سیستم را بازیابی کنید. به طور کلی بهره  مندی از این نرم افزار امکانات زیادی را اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به طور دقیق تر در مورد آن ها توضیح می دهیم.

برنامه کانفیگ دوربین مدار بسته هایک ویژن SADP tool

نرم افزار کانفیگ دوربین مدار بسته هایک ویژن SADP tool از اپلیکیشن های کاربردی بوده که به منظور نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته هایک ویژن در هر مدلی باید مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع نمایش تصاویر در انواع دوربین های هایک ویژن و سیستم های DVR وnvr تحت شبکه هستند. این برنامه می تواند تمامی اطلاعات لازم در دوربین ها را در اختیار کاربران قرار دهد. از جمله اطلاعاتی که این نرم افزار دوربین مدار بسته نمایش می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایش شماره سریال دوربین ها
  • قابلیت فعال سازی دستگاه ها
  • بکاپ گیری یا تغییر دادن رمز عبور
  • ایجاد تغییر در پورت ها
  • تغییرات آی پی
  • قابلیت اتصال به نرم افزار Hik-Connect برای دوربین ها و دستگاه های ضبط تحت شبکه

شما می توانید در وب سایت پی اچ گستر این نرم افزار مهم و ضروری را به صورت رایگان دانلود کنید.

فعالسازی دوربین مداربسته با نرم افزار کانفیگ هایک ویژن

برای فعالسازی دستگاه های هایک ویژن با استفاده از نرم افزار کانفیگ دوربین مدار بسته هایک ویژن SADP tool باید مراحل زیر را انجام دهید:

در ابتدا لازم است تا گزینه inactivate را غیر فعال کنید. این کار با زدن تیک کنار این گزینه انجام می شود. این گونه می تواند دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در مرحله دوم بایستی رمز عبور مورد نظر خود را دو بار تکرار کنید.

در حقیقت شما هربار می توانید با انجام موارد بالا به راحتی یک دستگاه را در این نرم افزار فعال یا غیر فعال نمایید.

نحوه نصب نرم افزار کانفیگ هایک ویژن

برای نصب این برنامه در ابتدا فایل آن را از سایت پی اچ گستر دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس دوباره روی برنامه کلیک کرده و به ترتیب روی دکمه Next زده و دکمه install را بزنید. در نهایت با زدن گزینه Finish برنامه به راحتی نصب شده و قابل استفاده است.